Naše společnost


Společnost masazeprofirmy.cz se zabývá masážemi a cvičením pro zaměstnance přímo v prostorách firem.

Kombinací Našich kvalitních služeb, díky kterým zajišťujeme Vašim zaměstnancům zdravá záda a pohodu při pracovní činnosti, a využitím přírodních prostředků navodíme skvělý zážitek z procedury.

Specializujeme se zejména na zdravotní a regenerační masáže, které podporují prevenci proti syndromu karpálních tunelů, migrény, bolesti krční páteře a zvyšují výkonnost zaměstnanců.

Dále nabízíme také cvičební program pro zdravá záda, který zahrnuje rekondiční, mobilizační a posilovací cviky. Díky tomuto programu si Vaši zaměstnanci už nebudou ztěžovat na nepříjemné bolesti zad.

Náš personál


Disponujeme profesionálním a vystudovaným personálem, který se zaměřuje na problematiku s pohybovým aparátem a je pravidelně školený ve svém oboru.

Od bolesti jsme schopní ulevit nejenom masážemi, ale také mobilizačními technikami na krční páteř, bedra, ramena a kyčle, které doplníme různými tejpovacími technikami.

Náš personál zaručeně přinese do Vaší firmy dobrou náladu a spoustu pozitivní energie.

Používáme výhradně české, přírodní produkty Tomfit od prověřené firmy Saela s.r.o. a z e-shopu Fabulo.cz odebíráme nejkvalitnější materiál k výkonu naší práce. O správu našeho rezervačního sytému se stará firma Reservanto s.r.o.


Masér Tadeáš

Vystudoval masérskou školu v Praze v oboru rekondičního a sportovního maséra po dobu 4 let.

Milý, ochotný a empatický masér, který dokáže perfektně pomoci při bolesti zad a zatuhlosti kloubů.

Je držitelem certifikátu maséra ve zdravotnictví, díky němuž má bohatou praxi ve zdravotních masážích.

Tadeáš absolvoval odbornou praxi ve známých zdravotnických a fyzioterapeutických centrech jako sou například OK Rehabilitace Praha – Prosek, FN Motol, Fyzioklinika Chodov. Dále působil i v juniorském A teamu žen na Spartě.

Masér Thomas

Vystudoval masérskou školu v Praze v oboru rekondičního a sportovního maséra po dobu 4 let. 

Fyzicky zdatný masér, který si poradí s problematikou pohybového aparátu a zaručeně pomůže od fyzické i psychické únavy.

Díky milému vystupování a vhodně zvoleným individuálním technikám si tak přijdou na své klienti všech věkových kategorii.

Thomas absolvoval odbornou praxi ve Fyzioklinice na Chodově, v rehabilitačním domě na Zahradním městě a v seniorském komplexu ve Vysočanech.


Masér Karel

Vystudoval masérskou školu v Praze v oboru rekondičního a sportovního maséra po dobu 4 let.

Zároveň složil i kurz maséra ve zdravotnictví.

Karel je vnímavý a precizní masér, který dokáže pomoci téměř od každého problému. Díky skvělým znalostem, dokáže perfektně identifikovat zdroj problému a za pomocí vhodných technik odstraní veškeré disbalance.

Mezi nejvýznamnější pracoviště, ve kterých působil, patří C.L.P.A. Vysočany, Rehabilitační centrum Motol a také rehabilitační středisko REHABE s.r.o. v Benátkách nad Jizerou.