SpolupráceDopřejte svým zaměstnancům benefit, který má smysl!

Dle průzkumu, který jsme sami provedli, by si masáže jako svůj benefit přálo 97,6% zaměstnanců. Navíc jsou zdravotní i regenerační masáže daňově uznatelné.

Buďte lepším zaměstnavatelem a dopřejte svým zaměstnancům benefit, který je nevšední a zaručeně zvýší zájem u kandidátů, při volbě pracovní pozice.


Jak spolupráce probíhá?

Ve smluvní dny dorazíme přímo do Vaší firmy. Zaměstnanci si mohou masáž sami objednat pomocí rezervačního systému, který Vám poskytneme zdarma. Zaměstnanci si mohou vybrat ze dvou druhů masáží a dle jejich potřeb uzpůsobujeme masáž. V případě dlouhodobé spolupráce necháváme veškerý materiál ve Vaší firmě, který průběžně doplňujeme. Po skončení masáží veškeré vybavení uklidíme, aby nebránilo ve výkonu další práce. Použité prádlo sváží smluvní čistírna. O vše potřebné se tedy staráme my!

Co od Vás budeme potřebovat?

Vyhradit místnost, kde bude dostatek místa pro rozložení masérského lehátka a poskytnout našim masérům přístup k toaletě a místnosti s umyvadlem, aby jim bylo umožněno dodržovat zásady hygieny.

Pokud není možné vyhradit místnost pro masáže, můžeme zajisitit zástěny a masáže mohou probíhat i v open space kancelářích, aniž by zaměstnanci ztratili pocit soukromí a komfortu během masáže.

Jak vybrat vhodnou variantu spolupráce?

Je nutné sestavit si počet zaměstnanců a určit, jakou frekvenci masáží byste chtěli zavést. My však doporučujeme variantu B, z naší nabídky služeb, o frekvenci návštěv dvakrát měsíčně. Pokud Vám žádná z našich doporučených variant nevyhovuje, jsme schopni vytvořit individuální balíček, dle Vašich potřeb. S variantou spolupráce Vám tedy rádi poradíme při osobní schůzce nebo po emailu.